Výsledková listina soutěží MŠMT ve školním roce 2016/2017

 Výsledková listina okresního kola soutěže MŠMT
ve hře na smyčcové nástroje,
které proběhlo 27. 2. 2017 v ZUŠ Pavla Kalety Český Těšín


Housle

  žák                           pedagog                           korepetitor                      umístění

  0. kategorie
 Barabosz David  Jana Prefetová  Věra Hovořáková  2. místo
 Gelnar Lukáš  Jana Prefetová  Věra Hovořáková  1. místo s postupem
 Chlebová Alžběta  Jana Prefetová  Věra Hovořáková  2. místo
 Kočí Kateřina  Bc. Pavlína  Nierostková  Magdalena Švábová  2. místo
 Korandová Aneta  Jana Prefetová  Věra Hovořáková  2. místo
 Kraina Jindřich  Jana Prefetová  Věra Hovořáková
 1. místo s postupem


 I.kategorie
 Benda František    Jarmila Gradková  Marta Ondrušková   1. místo s postupem
 Rečičárová Karolína   Jana Prefetová   Věra Hovořáková   2. místo


 II. kategorie
 Harok David  Jarmila Gradková  Marta Ondrušková  1. místo s postupem
 Žáček Mikuláš  Jarmila Gradková  Ivona Volná  2. místo


 III. kategorie
 Malíková Marie   Bc. Pavlína Nierostková  Magdalena Švábová   2. místo


 V. kategorie
 Dobšíková Amálie   Jarmila Gradková   Marta Ondrušková   1. místo s postupem


Porota udělila zvláštní ocenění
p. uč. Věře Hovořákové za vynikající klavírní spolupráci




 Výsledková listina okresního kola soutěže MŠMT
 ve hře na kytaru,
 které proběhlo 2. 3. 2017 v ZUŠ Pavla Kalety Český Těšín


  žák                                                         pedagog                                           umístění

 0. kategorie
 Kulová Lucie  Mgr. Petr Špalek  1. místo
 Moldřík Marek  Mgr. Petr Špalek  2. místo
 Pospěch Sebastián  Mgr. Petr Špalek  2. místo


 IV.kategorie
Kokošková Ellen  Mgr. Petr Špalek  1. místo s postupem

 
 VI. kategorie
 Gavendová Barbora  Mgr. Petr Špalek  1. místo s postupem

 

Výsledky okresního kola soutěže MŠMT ve hře na klavír,
které proběhlo v ZUŠ Bohumín ve dnech 22. – 23. 2. 2017


  žák                               pedagog                                      umístění

0. kategorie
 Rečičar Filip   Věra Hovořáková  1. místo s postupem


 I. kategorie
 Chalotová Karolína  Marta Ondrušková  1. místo
 Kulla Ondřej  Jarmila Giecková  2. místo


 II. kategorie
 Mikulová Vendula   Jarmila Giecková  1. místo


 III. kategorie
 Kubiczková Justýna   Magdalena Švábová  3. místo
 Šurkovská Hana  Jarmila Paclová MA MA  Čestné uznání


 V. kategorie
 Mlčúchová Sabina  Věra Hovořáková   3. místo
 Volný Matyáš  Marta Ondrušková   3. místo
 

 VI. kategorie
 Tabarová Sára   Marta Ondrušková   3. místo


 VIII. kategorie
 Vach Václav  Mgr. Fïlip Chobot  2. místo


 IX. kategorie
 Szturcová Tereza  Ivona Volná   3. místo






Výsledky krajského kola soutěže MŠMT ve hře na klavír,
které proběhlo v ZUŠ B. Smetany Karviná, p.o.
ve dnech 21. – 22. 3. 2017


  žák                                   pedagog                                                     umístění

 0.kategorie

 Rečičar Filip   Věra Hovořáková  2. místo




Výsledková listina krajského kola soutěže MŠMT
ve hře na smyčcové nástroje,
které proběhlo 29. – 31. 3. 2017 v ZUŠ Ostrava – Moravská Ostrava

 Housle


 žák                          pedagog                                  korepetitor                           umístění
0. kategorie

 Gelnar Lukáš  Jana Prefetová  Věra Hovořáková  2. místo
 Kraina Jindřich  Jana Prefetová  Věra Hovořáková  2. místo




I.kategorie
 Benda František   Jarmila Gradková   Marta Ondrušková    2. místo


II. kategorie

 Harok David   Jarmila Gradková   Marta Ondrušková   2. místo


V. kategorie
 Dobšíková Amálie   Jarmila Gradková   Marta Ondrušková   2. místo




  Violoncello

 0. kategorie

 Indrák Štěpán    Mgr. Lukáš Novotný   Jarmila Giecková  3. místo



 VI. kategorie
 Herboczek Pavel   Mgr. Lukáš Novotný   Jarmila Giecková  1. místo


 VII. kategorie
 Kohut Ondřej   Mgr. Lukáš Novotný   Jarmila Giecková  3. místo





  Výsledková listina krajského kola soutěže MŠMT
  ve hře na kytaru,
  které proběhlo 4. – 5. dubna 2017 v ZUŠ Frýdek - Místek


 žák                                   pedagog                                                 umístění

 IV.kategorie

 Kokošková Ellen   Mgr. Petr Špalek  3. místo


 VI. kategorie
 Gavendová Barbora   Mgr. Petr Špalek  Čestné uznání






  Výsledková listina soutěžní přehlídky ve hře na elektronické klávesové nástroje
  „Nová Konfrontace 2017“
  která proběhla 7. 4. 2017 v ZUŠ Bedřicha Smetany, Karviná, p.o.

 V. kategorie
 Bitzánková Adéla  Mgr. Taťána Křešová  Zlaté pásmo

 Zvláštní cena poroty za pestrý repertoár a vlastní úpravu skladby


 VI. kategorie
 Chudobová Eliška   Mgr. Taťána Křešová Stříbrné pásmo

Zvláštní cena poroty za vlastní úpravu skladby


 Zákravský Alexandr  Roman Kulla   Zlaté pásmo

 
Zvláštní cena poroty za interpretaci skladeb Richarda Galliano



Blahopřejeme všem žákům, jejich pedagogům a klavírním korepetitorům k umístění v krajském kole soutěže a děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy.




  Výsledková listina taneční soutěže
  „Czech dance tour“
  která proběhla 9. 4. 2017 ve Sportovní hale Žákovská, Havířov


 Baby kategorie
 Choreografie: Vylezte z mechu 6. místo

 Dětská kategorie
 disciplína Art Dance
 Choreografie: Singing in the rain 2. místo

 disciplína Show Dance
 Choreografie: Dole v Dole 1. místo
 Choreografie: Cirkus 2. místo




 Blahopřejeme všem žákům, kteří se pod vedením MgA. Ilony Malcharové taneční soutěže zúčastnili  a získali medaile za umístění.

SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA PRO JAZZOVÉ SOUBORY A OSTATNÍ ORCHESTRY

KRAJSKÉ KOLO

C2 – ostatní orchestry na 25 členů

II. kategorie – do 17 let
 
Školní orchestr – 34 členů Jana Prefetová     Zlaté pásmo    Postup do ústředního kola


A2 – ostatní orchestry do 12 členů

III. kategorie – do 26 let Mgr. Miroslav Bazger    Zlaté pásmo

Jamsight
Kučera Ondřej, Mucha Ivan, Tomis Jan,
Javůrek Tomáš, Jedlička Aleš,
Zákravský Alexander, Zajíčková Klára,
Večeřová Adina



ÚSTŘEDNÍ KOLO

C2 – ostatní orchestry na 25 členů

II. kategorie – do 17 let 

Školní orchestr – 34 členů Jana Prefetová                Zlaté pásmo

Tereza Slamečková získala Zvláštní ocenění poroty za sólo výkon ve hře na klarinet


Blahopřejeme všem žákům a jejich pedagogům za vzornou reprezentaci školy
a za skvělé umístění v ústředním kole v Litvínově.



Nesoutěžní přehlídky a festivaly

Pátý ročník mezinárodního opavského klavírního nesoutěžního festivalu
„Magický klavír v proměnách času“


 Ondřej Kulla  uč. Jarmila Giecková
 Vendula Mikulová  uč. Jarmila Giecková
 smyčcové kvarteto  uč. Jana Prefetová



Festival instruktivní klavírní literatury gradus ad Parnassum

 Hana Šurkovská  uč. Jarmila Paclová MA MA



Nesoutěžní harfová přehlídka „Adina kouzelná harfa“

 Matěj Klhúfek Matěj   uč. Jarmila Giecková
 Klára Šipulová Klára   uč. Jarmila Giecková



Nesoutěžní koncertní přehlídka „Máme rádi baroko“

 Hana Šurkovská   uč. Jarmila Paclová MA MA

 


          Soutěže LDO

ASTERIX – Soutěž v recitaci – Městské kolo

II. kategorie
Anna Žoričová Josef Bičiště 1. místo s postupem do okresního kola
 


          Soutěže tanečního oboru

Taneční soutěž v Havířově „Czech dance tour“

Baby kategorie
Choreografie: VYLEZTE Z MECHU 6. místo

Dětská kategorie
disciplína Art Dance
Choreografie: SINGING IN THE RAIN 2. místo

disciplína Show Dance
Choreografie: DOLE V DOLE   1. místo
Choreografie: CIRKUS              2. místo

Všechny choreografie pod vedením MgA. Ilony Malcharové


Taneční soutěž „Taneční skupina roku“ – regionální kolo v Třinci


Dětská kategorice
disciplína Show Art
Choreografie: DOLE V DOLE 3. místo
Choreografie: CIRKUS 4. místo

Obě choreografie pod vedením MgA. Ilony Malcharové postupují na Mistrovství Moravy ve Zlíně.



Taneční soutěž „Taneční skupina roku“ – Mistrovství Moravy ve Zlíně

Dětská kategorice
disciplína Show Art
Choreografie: DOLE V DOLE 4. místo
Choreografie: CIRKUS            5. místo

Obě choreografie pod vedením MgA. Ilony Malcharové postupují do celostátního kola v Praze.

Taneční soutěž Bohumínské ESO

účast 3 choreografií bez umístění

Taneční soutěž „Petřvaldský taneční pohár“

kategorie I – MATEŘINKY
choreografie PÍPANÁ 1. místo

kategorie III – DĚTI – SHOW
choreografie CIRKUS 2. místo

kategorie III – DĚTI – ART
choreografie SINGING ING THE RAIN 3. místo


„Kopřivnické mecheche“

Kategorie Show dance – Děti
choreografie DOLE V DOLE 1. místo

Kategorie Školička
choreografie PÍPANÁ 2. místo

Kategorie Parketové kompozice - Děti
choreografie CIRKUS 2. místo
choreografie Vylezte z mechu Účastnický list
choreografie SINGING ING THE RAIN Účastnický list

Kategorie Malé skupiny
choreografie Homeless Účastnický list






 
Přehled dalších článků | Datum: 02.04.2017

Sdílet:

                                  



Název: Základní umělecká škola Leoše Janáčka,
příspěvková organizace


Sídlo: Jaroslava Vrchlického 1471/1a,
736 01 Havířov - Podlesí
IČO 62331647
tel.: 59 64 11 064,607 208 729
733 558 382
vstupenky na koncerty: 606 903 452
e-mail: sekretariat@zuslj-havirov.cz
            reditelka@zuslj-havirov.cz
            zusljh@po-msk.cz

                             Organizace
Základní umělecká škola Leoše Janáčka
        je příspěvkovou organizací zřizovanou
                 Moravskoslezským krajem.



 




Rozpočet a střednědobý výhled rozpočtu příspěvkové organizace

Novelou zákona č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, je s účinností od 21. 2. 2017 příspěvkové organizaci stanovena povinnost sestavovat rozpočet a střednědobý výhled rozpočtu, které schvaluje její zřizovatel.
Rozpočet příspěvkové organizace je plán výnosů a nákladů na kalendářní rok a střednědobý výhled rozpočtu je plán nákladů a výnosů na další dva roky následující po roce, na který je sestavován plán na kalendářní rok.
Povinnost zveřejnit návrh rozpočtu/střednědobého výhledu rozpočtu a schválený rozpočet/střednědobý výhled rozpočtu je zajištěna zveřejněním na internetových stránkách zřizovatele http://www.msk.cz/verejna_sprava/index.html.

Základní umělecká škola
Leoše Janáčka


OSLAVILI JSME 25. VÝROČÍ

   ZUŠ Leoše Janáčka Havířov – Podlesí  oslavila ve školním roce  2015/2016 25. výročí svého založení. Již od svého vzniku v roce 1990 patří mezi organizace, které se v Havířově podílí na kvalitním uměleckém vzdělávání dětí a studentů a také na kulturním životě města.

Škola díky uměleckému tvoření žáků i pedagogů každý den ožívá tóny linoucími se z učeben, barvami vystavovaných obrázků, siluetami tanečníků a herců. Jejím cílem je nejen děti „něco naučit“, ale především ukázat jim cestu k tvůrčímu trávení volného času a pomoci jim najít krásu umění ve všech jeho podobách.

Každý rok škola pořádá desítky koncertů a představení, žáci výtvarného oboru se pravidelně prezentují na výstavách v prostorách školy. Ty se tak přirozeně stávají velkou galerií, která neodmyslitelně patří k charakteristické výzdobě budovy školy. A zároveň vystihují podstatu naší základní umělecké školy – přirozené propojení čtyř uměleckých oborů a vytvoření inspirativního prostředí pro děti, které se do ní budou rády vracet.

V letošním roce ZUŠ navštěvuje na 800 dětí, vyučuje je 37 pedagogů, a společně s rodiči, přáteli a partnery školy oslaví 25. výročí řadou zajímavých akcí.

  VIDEO