Rozvrh

11. února 2013

 Organizace školního roku:

 

 

 Podzimní prázdniny   čtvrtek 29. října a pátek 30. října 2020 (vyučování od pondělí 2.10.)
 Vánoční prázdniny  od středy 23. prosince do neděle 3. ledna (vyučování od pondělí 4. 1.)
 Pololetní prázdniny  pátek 29. ledna 2021
 Jarní prázdniny  od pondělí 22. února do neděle 28. února
 Velikonoční prázdniny  od čtvrtku 1. dubna do pondělí 5. dubna (vyučování od úterý)

 


Rozvrh HN, Tanečního a Výtvarného oboru


Hudební nauka učebna č. 119 - 2020/2021

Vyučující:  Karolína Wilková
                 Vojtěch Michalíček

 

 

 

 

 

 pondělí   3. ročník
  2. ročník
  1. ročník
  4. ročník
  Výuka smíšených ročníků
 14.00 - 14.45
 14.50 - 15.35
 15.40 - 16.25
 16.30 - 17.15
 17.20 - 18.05
 úterý    2. ročník
  1. ročník
  3. ročník
  5. ročník
  Výuka smíšených ročníků
 14.00 - 14.45
 14.50 - 15.35
 15.40 - 16.25
 16.30 - 17.15
 17.20 - 18.05
 středa    
 čtvrtek  1. ročník
 2. ročník
 3. ročník
 4. ročník
 5. ročník
  14.00 - 14.45
  14.50 - 15.35
  15.40 - 16.25
  16.30 - 17.15
  17.20 - 18.05
 pátek    


 

 

 

 

 

ROZVRH SOUBORŮ VE ŠKOLNÍM ROCE 2020/2021 
 

 Pěvecký sbor Skřivánek 

 pondělí 16,15 - 17,00  učebna č.120 vyuč.Monika Pustějovská
 Kytarový soubor  pátek 16,25 - 17,15  učebna č.120 vyuč.Mgr. Petr Špalek
 Houslový soubor  úterý 14,50 - 15,35    učebna č.120 vyuč.Bc.Pavlína Nierostková
 The Strings  úterý 16,30 -17,15  učebna č.120 vyuč.Bc.Pavlína Nierostková
 Flétnový soubor   úterý 16,25 -17,10  učebna č.309 vyuč.Miloslava Matějičná 
 Smyčcový orchestr  středa 16,30 - 18,15  učebna č.120 vyuč.Jana Prefetová
 NOTIČKA - přípr. pěvecký sbor  čtvrtek 15,45 - 16,30        učebna č.120 vyuč.MgA. Lenka Kullová
 VONIČKA -  cimbálová muzika   pátek 15,00 - 15,45 mladší
 pátek 16,00 - 17,30
 učebna č.111 vyuč.Mgr. Martin Gelnar

 

 

 

Taneční obor:  

Vyučující p. uč. Tereza Tomášková    2020/2021

 

 
 pondělí  14,30 - 16,00
 3.a 4.ročník (BT 4)
 16,10 - 16,55
 Baby balet
 17,05 - 17,50
 PS 1 a 2
 úterý  14,30 - 16,00
 5.ročník (BT 3)
 16,10 - 16,55
 1. a 2. ročník
 17,05 - 18,35
 6. roč. - II.stupeň (BT 2 + 1 - Junioři)
 středa  14,30 - 16,00
 3. a 4.ročník (BT 4)
 16,10 - 16,55
 PS 1 a 2
 17,05 - 18,35
 Soubor
 čtvrtek  14,30 - 16,00
 5.ročník (BT 3)
 16,10 - 16,55
 1. a 2. ročník
 17,05 - 18,35
 6. roč.- II.stupeň (BT 2 + 1 - Junioři)
 pátek      


 

Výtvarný obor:  

Vyučující p. uč. Mgr. Lucie Krzystková a MgA.Gajdošík Jakub 2020/2021

 
 
 pondělí 14:00 – 16:25
16:45 – 19:10
 Žáci ve věku 8 – 10 let (3. - 5. ročník ZŠ)
 Žáci ve věku 11 let a více 
  Mgr. Lucie Krzystková
 úterý 14:00 – 16:25
16:45 – 19:10
 Žáci ve věku 8 – 10 let (3. - 5. ročník ZŠ)
 Žáci ve věku 11 let a více
  MgA.Gajdošík Jakub
 středa 14:00 – 16:25
16:45 – 19:10
 Žáci ve věku 5 – 7 let (MŠ – 2. ročník ZŠ)
 Žáci ve věku 11 let a více
  Mgr. Lucie Krzystková
 čtvrtek 14:00 – 16:25
16:45 – 19:10
 Žáci ve věku 8 – 10 let (3. - 5. ročník ZŠ)
 Multimediální třída
  Mgr. Lucie Krzystková
 pátek 14:00 – 16:25  Žáci ve věku 11 let a více   Mgr. Lucie Krzystková


 
Přehled dalších článků | Autor: Pavla Lichosytová | Počet přečtení: 13777x


Kontakt

Základní umělecká škola Leoše Janáčka, příspěvková organizace
Sídlo: Jaroslava Vrchlického 1471/1a,
736 01 Havířov - Podlesí
IČO 62331647

tel.: sekretariát: 596 411 064
       sekretariát: 607 208 729
       ředitelka:    733 558 382
vstupenky na koncerty: 606 903 452
e-mail:
sekretariat@zuslj-havirov.cz
reditelka@zuslj-havirov.cz
zusljh@po-msk.cz

Další informace